Lek. stom. Jolanta Klikowska

Naszą misją jest sprawianie uśmiech u. Największą satysfakcję przynosi nam pacjent, który opuszczając nasz gabinet obdarza uśmiechem innych ludzi. Nasz cel osiągamy aktywnie dostosowując się do potrzeb pacjentów. „Leczyć zęby” można wszędzie, ale zaufanie i przyjaźń pacjentów, można zdobyć jedynie najwyższym poziomem usług i przyjaznym, afirmacyjnym nastawieniem do pacjenta.

Tacy jesteśmy i będąc dumni z dotychczasowych przyjaźni, z największą przyjemnością powitamy Państwa w naszym gabinecie. W naszym gabinecie zajmujemy się stomatologią ogólną, ze szczególnym uwzględnieniem; , stomatologii estetycznej, protetyki,stomatologii zachowawczej. Staramy się, aby KLIDENT był nowoczesną firmą stomatologiczną, podążającą za ciągłym rozwojem współczesnej stomatologii. Aby to osiągnąć, aktualizujemy naszą wiedzę na zawodowych kursach, sympozjach i targach stomatologicznych (w najbliższym czasie nasi pacjenci będą mogli nas spotkać na targach stomatologicznych w Warszawie i Poznaniu)

Lek. stom. Marta Klikowska

Pani doktor dołączyła do nas w listopadzie 2016r. po odbyciu stażu podyplomowego w Przychodni Lekarskiej Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Doktor Marta ukończyła z wynikiem bardzo dobrym studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Zdobyła również nagrodę II stopnia im. prof. Władysława Szenajcha za najlepszy wynik Lekarsko-dentystycznego Egzaminu Końcowego w roku akademickim 2015/2016.
Pasją pani doktor jest ortodoncja, a także protetyka i stomatologia estetyczna. W tym kierunku się szkoli i podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Ukończyła m.in. roczny kurs Orthodontic Seminars of California, Dr. Larrego Browna oraz wiele innych kursów z zakresu ortodoncji, protetyki oraz stom. estetycznej.  Pani doktor jest delikatna i życzliwa, największą satysfakcję daje jej uśmiech Pacjenta kiedy schodzi z fotela.

 

Historia i teraźniejszość

Gabinet KLIDENT jest gabinetem prywatnym, który powstał w Płocku w 1994 roku. Pierwszą lokalizacją gabinetu był lokal przy ulicy Rembielińskiego 3, gdzie pracowaliśmy przez 6 lat. Od 2000 roku gabinet znajduje się w lokalu na Podolszycach Południe przy ulicy Czwartaków 16 (tuż za centrum OBI), gdzie mamy odpowiednią przestrzeń, jest bardziej nowocześnie, a nasi pacjenci mają do dyspozycji duży parking i podjazd dla niepełnosprawnych.