Czwartaków 16, 09-400 Płock | +48 24 367 36 56 | +48 534 041 558

ZESPÓŁ

Prywatny Gabinet Stomatologiczny Klident

Zespół KLIDENT
Poznaj nas bliżej

Gabinet współpracuje z najlepszymi technikami protetycznymi na terenie Płocka. Bazujemy na materiałach renomowanych firm, co w połączeniu z doświadczeniem moim i techników, gwarantuje wysoką jakość wykonywanych prac. Dlatego też na wszystkie prace protetyczne oddawane w moim gabinecie udzielam rocznej gwarancji.

Założycielka i właścicielka Gabinetu.

Tytuł lekarza stomatologa uzyskała w 1993r. po ukończonych studiach na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Brała udział w niezliczonej liczbie międzynarodowych kongresów i kursów specjalistycznych. 

Jej misją jest sprawianie uśmiechu. Największą satysfakcję przynosi jej pacjent, który opuszczając nasz gabinet jest szczęśliwy i obdarza uśmiechem innych ludzi.  

„Leczyć zęby” można wszędzie, ale zaufanie i przyjaźń pacjentów można zdobyć jedynie najwyższym poziomem usług i przyjaznym, indywidualnym podejściem do pacjenta.

Doktor Klikowska specjalizuje się w estetyce stomatologicznej:

  • cyfrowym leczeniu protetycznym (licówki, korony, mosty z użyciem skanera 3Shape)
  • protezach częściowych i całkowitych
  • etapowych przebudowach zwarcia

W gabinecie zajmuje się:

  • stomatologią zachowawczą
  • endodoncją mikroskopową
  • profilaktyką próchnicy
  • wybielaniem  zębów (system Beyond Polus Advanced)

Pani doktor ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystycznym na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i czynnie uczestniczy w wielu kongresach i szkoleniach specjalistycznych, m.in. w prestiżowym Międzynarodowym Curriculum Endodontycznym Dentist w Krakowie. Biegle włada językiem angielskim.

W gabinecie zwraca dużą uwagę na to, by zabieg był profesjonalny, a przy tym bezbolesny i komfortowy.
Pani doktor zawsze stara się leczyć pacjentów tak, jak sama chciałaby być leczona. 

Lek. dent. Marta Kowalska. Jest absolwentką Wydziału Lekarsko-Dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, który ukończyła z wynikiem bardzo dobrym w 2015r.

Specjalizuje się w ortodoncji, która jest jej prawdziwą pasją. Na swoim koncie ma wiele szkoleń i kursów z zakresu nowoczesnej ortodoncji, m.in. 3-letni podyplomowy program master Dr Dereka Mahoneya (the City of London Dental School), cykl szkoleń dr Browna (Seminars of California), a także kursy o tematyce dot. mini-implantów ortodontycznych.
Oferuje przede wszystkim leczenie aparatem klasycznym typu Straight Wire, Systemem DAMON, a także leczenie nakładkowe (najnowocześniejszy system SPARK Aligner).
Należy do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO) oraz Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS).
Największą radość sprawia jej piękny uśmiech Pacjenta po zakończonym leczeniu. 

Jest absolwentem Wydziału Lekarsko-Dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jego zawodową pasją jest chirurgia stomatologiczna, implantologia oraz protetyka. Nieustannie rozwija swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. W 2018r. swoje umiejętności doskonalił również przez rok w Holandii.

Ukończył kształcenie podyplomowe w ramach Practiculum Implantologicznego w Gdańsku, brał udział w licznych szkoleniach z zakresu mikrochirurgii oraz chirurgii periodontologicznej. Podchodzi interdyscyplinarne do leczenia stomatologicznego poprzez współpracę z lekarzami różnych specjalizacji.

W gabinecie zajmuje się zabiegami z zakresu chirurgii (ekstrakcje- w tym zębów zatrzymanych, przygotowanie do leczenia ortodontycznego), periodontologii (pokrywanie recesji dziąsłowych, podcinanie wędzideł) oraz implantologii.
Przyjmuje także pacjentów anglojęzycznych.
W 2021r. ukończył kształcenie podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging. 

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Od wielu lat dba o miłą i profesjonalną atmosferę w gabinecie. W pracy higienistki stomatologicznej najbardziej ceni sobie kontakt z drugim człowiekiem. 

Adres

Czwartaków 16
09-410 Płock

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 9:00-19:00
Sobota: ortodoncja/chirurgia (zapisy telefoniczne)

Telefon
+48 24 367 36 56
+48 534 041 558