Czwartaków 16, 09-400 Płock | +48 24 367 36 56 | +48 534 041 558

ZESPÓŁ

Prywatny Gabinet Stomatologiczny Klident

Zespół KLIDENT
Poznaj nas bliżej

Gabinet współpracuje z najlepszymi technikami protetycznymi na terenie Płocka. Bazujemy na materiałach renomowanych firm, co w połączeniu z doświadczeniem moim i techników, gwarantuje wysoką jakość wykonywanych prac. Dlatego też na wszystkie prace protetyczne oddawane w moim gabinecie udzielam rocznej gwarancji.

Założycielka i właścicielka Gabinetu.

Tytuł lekarza stomatologa uzyskała w 1993r. po ukończonych studiach na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Brała udział w niezliczonej liczbie międzynarodowych kongresów i sympozjów, a tytuł specjalisty uzyskała w 1998 roku. 

Jej misją jest sprawianie uśmiechu. Największą satysfakcję przynosi jej pacjent, który opuszczając nasz gabinet jest szczęśliwy i obdarza uśmiechem innych ludzi.  

„Leczyć zęby” można wszędzie, ale zaufanie i przyjaźń pacjentów można zdobyć jedynie najwyższym poziomem usług i pozytywnym, indywidualnym podejściem do pacjenta.

Doktor Klikowska specjalizuje się w estetyce stomatologicznej:

  • cyfrowym leczeniu protetycznym (licówki, korony, mosty z użyciem skanera 3Shape)
  • protezach częściowych i całkowitych
  • etapowych przebudowach zwarcia

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

W gabinecie zajmuje się:

  • stomatologią zachowawczą
  • endodoncją mikroskopową
  • profilaktyką próchnicy
  • wybielaniem  zębów (system Beyond Polus Advanced)

Ukończyła wiele kursów specjalistycznych m.in. z zakresu endodoncji i stomatologii zachowawczej. W gabinecie zwraca dużą uwagę na to, by zabieg był profesjonalny, a przy tym bezbolesny i komfortowy.
Pani doktor zawsze stara się leczyć pacjentów tak, jak sama chciałaby być leczona. 

Jest absolwentką Wydziału Lekarsko-Dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Po złożeniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego, uzyskała tytuł Specjalisty Ortodoncji. Szkolenie specjalizacyjne odbywała w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. Na swoim koncie ma wiele szkoleń i kursów z zakresu nowoczesnej ortodoncji, m.in. 3-letni podyplomowy program Master Dr Dereka Mahoneya (the City of London Dental School), cykl szkoleń dr Browna (Seminars of California), a także kursy o tematyce dot. mini-implantów ortodontycznych.

Oferuje przede wszystkim leczenie aparatem klasycznym typu Straight Wire, Systemem DAMON, a także niewidoczne leczenie nakładkowe.

Należy do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO).

Pani Doktor patrzy holistycznie na każdego pacjenta, a największą radość sprawiają jej piękne uśmiechy  po zakończonym leczeniu. 

Jest absolwentem Wydziału Lekarsko-Dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jego zawodową pasją jest chirurgia stomatologiczna, implantologia oraz protetyka. Nieustannie rozwija swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. W 2018r. swoje umiejętności doskonalił również przez rok w Holandii.

Ukończył kształcenie podyplomowe w ramach Practiculum Implantologicznego w Gdańsku, brał udział w licznych szkoleniach z zakresu mikrochirurgii oraz chirurgii periodontologicznej. Podchodzi interdyscyplinarne do leczenia stomatologicznego poprzez współpracę z lekarzami różnych specjalizacji.

W gabinecie zajmuje się zabiegami z zakresu chirurgii (ekstrakcje- w tym zębów zatrzymanych, przygotowanie do leczenia ortodontycznego), periodontologii (pokrywanie recesji dziąsłowych, podcinanie wędzideł) oraz implantologii.
Przyjmuje także pacjentów anglojęzycznych.
W 2021r. ukończył kształcenie podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging. 

 

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Od wielu lat dba o miłą i profesjonalną atmosferę w gabinecie. W pracy higienistki stomatologicznej najbardziej ceni sobie kontakt z drugim człowiekiem. 

Adres

Czwartaków 16
09-410 Płock

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 9:00-19:00
Sobota: ortodoncja/chirurgia (zapisy telefoniczne)

Telefon
+48 24 367 36 56
+48 534 041 558