Czwartaków 16, 09-400 Płock | +48 24 367 36 56 | +48 534 041 558

ZESPÓŁ

Prywatny Gabinet Stomatologiczny Klident

Zespół KLIDENT
Poznaj nas bliżej

Gabinet współpracuje z najlepszymi technikami protetycznymi na terenie Płocka. Bazujemy na materiałach renomowanych firm, co w połączeniu z doświadczeniem moim i techników, gwarantuje wysoką jakość wykonywanych prac. Dlatego też na wszystkie prace protetyczne oddawane w moim gabinecie udzielam rocznej gwarancji.

Naszą misją jest sprawianie uśmiech u. Największą satysfakcję przynosi nam pacjent, który opuszczając nasz gabinet obdarza uśmiechem innych ludzi. Nasz cel osiągamy aktywnie dostosowując się do potrzeb pacjentów. „Leczyć zęby” można wszędzie, ale zaufanie i przyjaźń pacjentów, można zdobyć jedynie najwyższym poziomem usług i przyjaznym, afirmacyjnym nastawieniem do pacjenta.

Specjalizuję się w
  • estetycznych przebudowach uśmiechu za pomocą licówek koron i mostów porcelanowych
  • estetycznych protezach częściowych i całkowitych 
  • przebudowach zwarcia
  • poprawianiu kształtu, konturu i koloru zębów

W gabinecie zajmuje się:

  • stomatologią zachowawczą
  • endodoncją
  • profilaktyką próchnicy
  • wybielaniem  zębów

Pani doktor ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystycznym na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i czynnie uczestniczy w wielu kongresach i szkoleniach specjalistycznych, m.in. w prestiżowym Międzynarodowym Curriculum Endodontycznym Dentist w Krakowie. Biegle włada językiem angielskim.

W gabinecie zwraca dużą uwagę na to, by zabieg był profesjonalny, a przy tym bezbolesny i komfortowy.
Pani doktor zawsze stara się leczyć pacjentów tak, jak sama chciałaby być leczona. 

Lek. dent. Marta Kowalska. Jestem absolwentką Wydziału Lekarsko-Dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, który ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym w 2015r.
Specjalizuję się w ortodoncji, która jest moją prawdziwą pasją. Na swoim koncie mam wiele szkoleń i kursów z zakresu nowoczesnej ortodoncji, m.in. 3-letni podyplomowy program master Dr Dereka Mahoneya (the City of London Dental School), cykl szkoleń dr Browna (Seminars of California), a także kursy o tematyce dot. mini-implantów ortodontycznych.
Oferuję przede wszystkim leczenie aparatem klasycznym typu Straight Wire, Systemem DAMON, a także leczenie nakładkowe (najnowocześniejszy system SPARK Aligner).
Należę do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO) oraz Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS).
Największą radość sprawia mi piękny uśmiech Pacjenta po zakończonym leczeniu. 

Jestem absolwentem Wydziału Lekarsko-Dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Moją zawodową pasją jest chirurgia stomatologiczna, implantologia oraz protetyka. Nieustannie rozwijam swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. W 2018r. swoje umiejętności doskonaliłem również przez rok w Holandii.

Ukończyłem kształcenie podyplomowe w ramach Practiculum Implantologicznego w Gdańsku, brałem udział w licznych szkoleniach z zakresu mikrochirurgii oraz chirurgii periodontologicznej. Podchodzę interdyscyplinarne do leczenia stomatologicznego poprzez współpracę z lekarzami różnych specjalizacji.

W gabinecie zajmuję się zabiegami z zakresu chirurgii (ekstrakcje- w tym zębów zatrzymanych, przygotowanie do leczenia ortodontycznego), periodontologii (pokrywanie recesji dziąsłowych), implantologii.
Przyjmuję także pacjentów anglojęzycznych.
W 2021r. ukończyłem kształcenie podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging. 

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Od wielu lat dba o miłą i profesjonalną atmosferę w gabinecie. W pracy higienistki stomatologicznej najbardziej ceni sobie kontakt z drugim człowiekiem. 

Adres
Czwartaków 16
09-400 Płock
Godziny pracy

Pon. – Pt.: 13:00-19:00
Sobota: przyjęcia indywidualnie

Telefon
+48 24 367 36 56
+48 534 041 558